wtorek, 4 lutego 2014

3.Nie tylko pies przyjacielem człowieka

Mogę to stwierdzić w 100 %, gdyż u nas w domu jest i pies i kochana kicia Edith <3 . Sajgon czarny labrador to wiadome, jak każdy pies jest przywiązany i wierny do człowieka. Edith natomiast nie pozostaje w tej dziedzinie dłużna, przylepa do potęgi, miłośniczka uczestniczenia w każdym aspekcie życia codziennego. Nie da rady pomalować się, posprzątać pokój, zrobić jedzenia, oglądać filmy, spać itd, itp. bez mojej wiernej kotki. Najzabawniejsze jest jednak to, że potrafi aportować , ba ! ona kocha aportować zwłaszcza paczkę chusteczek higienicznych ;) Potrafi tak latać za nią i przynosić ją przez dobre 2 godziny. Uwielbia naśladować głosy innych zwierząt, warczy jak pies i ćwierka jak wrona. Mleka nie pija, woli wodę a jak nikt nie przyuważy to szybkim susem nurkuje w herbacie, oczywiście posłodzonej :P Dziwnym zjawiskiem u Edith jest uwielbianie zabaw w wodzie przy okazji mokrą łapką myjąc się po mordce. Często zamierza się na skok do wiadra z wodą do mycia podłóg. Najbardziej lubię u niej to, że upomina się o swoje. Chce jeść to przewraca saszetki z jedzeniem, chce mieć umytą kuwetę i zmieniony żwirek to drapie podłogę przed wejściem do jej toalety :) Jest po prostu kochanym stworzonkiem <3

Marynarka-Cropp, bokserka-Netto, Spodnie-H&M, Buty-Allegro
7 komentarzy:

 1. Pewnie że nie tylko pies ;) Moim przyjacielem jest wiewiórka. Właściwie to stadko pięciu wiewiórek ;) Co rano rudy wiewiór Żbik skacze po klatce i zaczepia mnie do zabawy wodą, czasami wychodzi z nim na gałęzie trochę lękliwa i nieufna Olka. Burundynki śpią snem zimowym, a susełek wiadomo, staje słupka na dobranoc.
  Widzę że wróciłaś.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kicia prześliczna, jej pani zresztą też!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzieki za odwiedziny, kocurzysko bardzo fotogeniczne!

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczna jest :) I piękne zdjęcia lato mi się przypomniało, tak zielono :) A koty są niesamowite :)

  OdpowiedzUsuń
 5. No i na dodatek ruda, śliczna kociara:)Super

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczna kicia. Miałam sunię i była najukochańszym psem. Koty też bardzo lubię, ale nie miałam, więc się nie zaprzyjaźniłam :)

  OdpowiedzUsuń